این ممکن است به عنوان دستیارهای صوتی که در این روزها ساخته شده است احساس راحتی کند، اما تا کنون سازهای موسیقی تا حدودی توسط شرکت هایی که سعی می کنند هوشمندانه دستگاه های سنتی «گنگ» را طراحی کنند نادیده گرفته شوند. به نظر می رسد که همه چیز در حال تغییر است، همانطور که Roland سازنده صفحه کلید اعلام کرده است که GO جدیدش: PIANO آمازون الکسا را ​​در CES 2019 در لاس وگاس ساخته است. ورودی دستیار صوتی هوشمند به این معنی است که شما می توانید صدای و تنظیمات صفحه کلید را بدون استفاده از کلیدهای خود از طریق یک مهارت جدید Roland Alexa تغییر دهید. علاوه بر ارائه تنظیمات دست آزاد، الکسا جدید نیز دسترسی به کتابخانه های "بازی در کنار آهنگ" را فراهم می کند، به علاوه توانایی برای به اشتراک گذاشتن کلیپ های ضبط شده از بازی خود را به دوستان و خانواده.
بهترین مهارت ها و دستورات الکسا: راهنمایی ها و ترفندهای نهایی آمازون اکو
دوئت با الکسا
الکسا همچنین می تواند معلم پیانو خود را با یکی از ویژگی های مهارت هایی که شما با آن یاد می گیرید، تبدیل کنید. هنگام یادگیری یک ترانه جدید، الکسا می توانید یک نیمی از کلیدها را در حالی که دیگران را می گیرید، و همچنین به شما اجازه می دهد که تمام وقت خود را در پیشرفت خود مشاهده کنید. رولاند می گوید که در طول زمان ویژگی های جدیدی نیز برای مهارت الکسا اضافه خواهد کرد و به دنبال سازگاری آن با سایر ابزارها خواهد بود. در حالی که هیچ اطلاعات رسمی در مورد قیمت و در دسترس بودن وجود ندارد، شرکت می گوید GO جدید: PIANO با Alexa ساخته شده در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی خواهد شد. آیا الکسا توانایی جایگزینی روش های آموزش سنتی را ناموفق می داند؛ پس از همه، قسمت بزرگی از یادگیری یک ابزار به یک رابطه موفق و پرورش دانش آموز و معلم می رسد. با این حال، به عنوان دستیارهای موسیقی بیشتر و پیشرفته تر، معلم موسیقی بعدی خود را که یک دستیار مجرب مبتنی بر ابر است، در خارج از قلمرو امکان نیست.
بررسی همه پوشش TechRadar CES 2019 را بررسی کنید. ما در لاس وگاس زندگی میکنیم تا تمام اخبار تکنولوژی و راه اندازی خود را به شما معرفی کنیم، به علاوه بررسیهای انجام شده از همه چیز از ۸K تلویزیونها و پوشهها به گوشیهای جدید، لپ تاپها و ابزارهای هوشمند خانه.
از طریق Engadgetصفحه کلید جدید Roland به این معنی است که الکسا میتواند معلم پیانو را جایگزین کند


پاسخی بگذارید