گروه دروازه وب ایران

گروه دروازه وب ایران در سال ۱۳۸۹ با هدف توسعه وب پارسی شروع به کار کرد.

پس از گذشت یک سال ازفعالیت با تکمیل نمودن اعضای بخش تخصصی خود شعار هر ایرانی یک وب سایت را سرلوحه کار خود قرار داد.

دروازه وب ایران در طول فعالیت خود به موفقیت های بزرگی از جمله برگزاری آزمون در سطح مدارس شهر مشهد مقدس و هم چنین  راه اندازی سیستم مدیریت آزمون آنلاین پارسی و ایرانی در سال ۱۳۹۱ در راستای شعار تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی پرداخت  است .

در سال ۱۳۹۲  با  ایجاد صفحات HTML5 پارسی گامی به سوی گسترش وب پارسی برداشت. صفحاتی همچون کاست قدیمی ، باغ ایرانی ،و صفحه شهر بیرجند در سال ۱۳۹۲ طراحی و انتشار یافت.

همچنین  گروه دروازه وب ایران با تکمیل و راه اندازی شبکه اجتماعی اکسیژن محیطی امن و راحت را برای ارتباط ایرانیان راه اندازی کرد.

فعالیت هایی همچون ایجاد صفحات متعدد پارسی زبان از جمله تکمیل صفحه اختصاصی دروازه موبایل ، ایجاد زیر سایت شاکی و صفحات باغ شاهزاده ،نیاوران،فردوسی،نادرشاه، و تهران و ارائه سرور های ایرانی  میتوان از موفقیت های سال ۱۳۹۳ بر شمرد.

گروه دروازه وب ایران سال ۱۳۹۴ را با راه اندازی چتروم و اپلیکشن اندروید و IOS نفس آغاز کرد و امید است در سال ۱۳۹۴ گام های استوار این گروه به ثمره موفقیت های بزرگ دست یابد.

در سالهای ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ این گروه با پیوستن و همکاری با شرکت جستجوگران سورین شرق توانست به موفقیت های بزرگی از جمله فراگیری وب سایت آزمون های آنلاین گزینه ها ، و پیاده سازی وب سایت های مختلف به صورت پروژه ای بپردازد.